Kontakt

Johan Eriksson

Styrelseordförande

0724-55 50 55
johan.eriksson@flodens.se

SEBASTIAN REISMER

VD

0735-00 46 65
sebastian.reismer@flodens.se

Jens Rasmusson

Inköpschef

0734-23 54 12
jens.rasmusson@flodens.se

Jonas Eriksson

Kalkylansvarig

0734-23 53 75
jonas.eriksson@flodens.se

Ingela Qvarford

Ekonomichef

0734-23 53 93
ingela.qvarford@flodens.se

Helene Berggren

Ekonomiassistent
Kundreskontra

0706-40 42 31
helene.berggren@flodens.se

Peter Gustafsson

Arbetschef

0734-23 54 07
peter.gustafsson@flodens.se

Ronnie Forsberg

Arbetschef

0734-23 53 71
ronnie.forsberg@flodens.se

Marcus Johansson

Arbetschef

0734-23 53 72
marcus.johansson@flodens.se

Mats Eriksson

Platschef/Byggservice

0706-40 42 45
mats.eriksson@flodens.se

SUSANNE BRATTELIUS

HR- ansvarig

0725-55 16 44
susanne.brattelius@flodens.se

Besöksadress:
Töpelsgatan 5B
416 55 Göteborg

Postadress (gäller ej fakturor):
Box 6002

400 60 Göteborg

map-flodens

Vi önskar ta emot leverantörsfakturor i följande prioritetsordning:
1. E-faktura via egen tjänsteleverantör.
2. E-faktura via Pagero Web Portal (gratis tjänst).
3. E-post: invoice.5560807389@kollektor.no

Mer info här

Vi accepterar inte sålda eller belånade fakturor

Tel: 031-15 60 50
E-post: info@flodens.se
förnamn.efternamn@flodens.se