Kontakt

Anna Källström

VD

0736-98 40 86
anna.kallstrom@flodens.se

Peter Gustafsson

Affärsstrateg

0734-23 54 07
peter.gustafsson@flodens.se

Jens Rasmusson

Inköpschef

0734-23 54 12
jens.rasmusson@flodens.se

Susanne Brattelius

HR- ansvarig

0725-55 16 44
susanne.brattelius@flodens.se

Johan Wennergren

Ekonomichef

0734-23 54 30
johan.wennergren@flodens.se

Ingela Qvarford

Controller

0734-23 53 93
ingela.qvarford@flodens.se

Helene Berggren

Ekonomiassistent

0706-40 42 31
helene.berggren@flodens.se

Marcus Johansson

Affärsområdeschef

0734-23 53 72
marcus.johansson@flodens.se

Gunnar Lander

Affärsområdeschef

0725-96 60 17
gunnar.lander@flodens.se

Morgan Andreasson

Affärsområdeschef

0725-96 60 25
morgan.andreasson@flodens.se

Christer Samuelsson

Projektchef

0734-23 54 14
christer.samuelsson@flodens.se

Najib Shalizi

Projektchef

0725-96 61 14
najib.shalizi@flodens.se

John Lundin

Projektchef – Affär

0734-23 07 70
john.lundin@flodens.se

Adrian Fernström

Projektchef

0734-23 53 80
adrian.fernstrom@flodens.se

Mats Eriksson

Projektchef/Byggservice

0706-40 42 45
mats.eriksson@flodens.se

Besöksadress:
Fabrikstorget 1 (Citygate)
412 50 Göteborg

Postadress (gäller ej fakturor):
Box 6002

400 60 Göteborg

map-flodens

Vi önskar ta emot leverantörsfakturor i följande prioritetsordning:
1. E-faktura via egen tjänsteleverantör.
2. E-faktura via Pagero Web Portal (gratis tjänst).
3. E-post: invoice.5560807389@kollektor.no

Mer info här

Vi accepterar inte sålda eller belånade fakturor

Tel: 031-15 60 50
E-post: info@flodens.se
förnamn.efternamn@flodens.se